keskiviikko 13.12.2017 Seija

Lähellä sinua – se tuttu paikallislehti

Yhteystiedot

Käyntiosoite/postiosoite

Kermanrannantie 8 C 20
79700 Heinävesi

Toimistomme avoinna ma–ti  9–11 ja 11.30–15, muulloin suljettu

Toimittajiin saat yhteyden seuraavien suorien numeroiden kautta

Päätoimittaja:  0444 062 062, Päivi Konttinen, paatoimittaja@heinavedenlehti.fi
Toimittaja:  0444 062 017 (ma–pe klo 8–16), Eija Kvintus, uutiset@heinavedenlehti.fi

Ilmoitus- ja tilausasiat

Ilmoitukset, tilaukset, toimitus (palvelunumero): 017 562 571 palvelee ma–pe klo 8–16
Valitse 1, jos asiasi koskee tilaus- tai  jakeluasiaa. Valitse 2, jos puhelusi koskee lehti-ilmoitusasioita. Valitse 3, jos sinulla on asiaa toimitukselle

Lukijailmoitukset, tilaukset, asiakaspalvelu ma–ti  9–11 ja 11.30–15: Karin Keitel  0444 062 019,  asiakaspalvelu@heinavedenlehti.fi

Liikeilmoitukset, ma–pe klo 8–16: Eija Vaskin 0444 062 018, eija.vaskin@media.fi

 

 

Löydät meidät myös täältä

facebook

Toimitus

Päivi Konttinen

päätoimittaja 0444 062 062 paivi.konttinen@heinavedenlehti.fi
Päivi Konttinen

Eija Kvintus

toimittaja 0444 062 017 eija.kvintus@heinavedenlehti.fi
Eija Kvintus

Mediamyynti

Eija Vaskin

myyntineuvottelija 044 4062 018 eija.vaskin@media.fi
Eija Vaskin

Tiina Manninen

aluemyyntipäällikkö 044 3481 741 tiina.manninen@media.fi
Tiina Manninen

Pirjo Kaukonen

myyntineuvottelija 050 3429 412 pirjo.kaukonen@media.fi
Pirjo Kaukonen

Kati Utriainen

myyntineuvottelija 050 3429 411 kati.utriainen@media.fi
Kati Utriainen

Anne Virtanen

myyntineuvottelija 040 7450 402 anne.virtanen@media.fi
Anne Virtanen

Minna Kotikumpu

myyntineuvottelija 050 501 9562 minna.kotikumpu@media.fi
Minna Kotikumpu